Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Žilbinošs smaids spēj pateikt vairāk nekā tūkstoš vārdu.

Vācu kompānija smileffect ir viena no pirmajām pasaulē, kas piedāvā alternatīvu jau esošajām balināšanas tehnoloģijām. Pateicoties speciālam gēlam, kas satur peroksīdu mazāk nekā 0,1%, balināšanas procedūra ir kļuvusi vienkāršāka un drošāka (2011.g. Eiropas Savienība izdeva direktīvu, kas aizliedz peroksīda saturu kosmētiskajās precedūrās virs 1%). Zobu balināšana, izmantojot augstāku peroksīda saturu, var novest pie smaganu un zoba emaljas bojāšanās.

Tiekšanās pēc baltākiem zobiem nav jaunākais modes kliedziens – jau vairāk nekā simts gadu, tas ir skaistuma un veselības simbols. Mēs piedāvājam procedūru, kas ir ne tikai efektīva un finansiāli izdevīga, bet vienlaikus tai nav nekādu blakus efektu, turklāt šī procedūra ir pilnīgi nesāpīga. Būtiski, ka balināšanas procesa laikā netiek bojāta zoba emalja un smaganas. Lai zobi kļūtu gaišāki par 1 līdz 4 krāsu toņiem, ir nepieciešama procedūra, kas ilgst no 21 līdz 30 minūtēm, un pēc kuras Jūs redzēsiet momentālu rezultātu.

Kāpēc mūsu zobi zaudē baltumu?

Ir vairāki iemesli dēļ kuriem zobi kļūst dzeltenāki – zobu krāsu ietekmē:

  • Ikdienā lietotie ēdieni un dzērieni, piemēram, kola un citi cukurotie dzērieni, tēja, kafija, sarkanvīns, burkānu sula;
  • smēķēšana;
  • arī atsevišķu antibiotiku lietošana negatīvi ietekmē zoba emaljas krāsas toni.

Zobu balināšanas sistēma smileffect ir izgājusi visus drošības un efektivitātes testus. Gēls smileZero attīra un noņem tumšos un pigmentētos zobu laukumus daudz efektīvāk nekā citi tirgū sastopamie balināšanas veidi.

Kādos gadījumos balināšanu nedrīkst veikt?

Lai arī balinošais gēls neizraisa blakusparādības, tomēr balināšana nav ieteicama pacientiem, kas iziet ķīmijterpijas kursu, kā arī grūtniecēm un barojošām māmiņām. Būtiski ir ņemt vērā, ka balināšana iedarbojas tikai uz veseliem zobiem! Proti, gadījumos, ja pacientam ir zobu kariess vai ap zobiem ir daudz zobakmens, pirms procedūras būtu nepieciešams vērsties pie zobārsta vai zobu higiēnista.

Kas jādara pēc procedūras?

Gēla iedarbība pēc procedūras turpinās vēl 4 stundas, kuru laikā nav ieteicams ēst vai dzert. Procedūras laikā zobi zaudē nelielu daudzumu mitruma, kas dienas laikā atjaunojās. Tomēr šajā laika posmā zobi ir pakļauti pigmentācijai vairāk nekā parasti, tāpēc 48 stundas pēc procedūras vajadzētu izvairīties no tādiem dzērieniem kā kafija, vīns, tēja, krāsainās limonādes u.c. tāda veida produktiem. Kā arī obligāts noteikums ir nesmēķēt vismaz 48 stundas pēc procedūras!

SIA ”Klīnika Denta” Jūs šo pakalpojumu varēsiet saņem kvalificētu zobārstu uzraudzībā, kas pārliecināsies par procedūru pareizību un nodrošinās maksimālu drošību.

Cena zobu balināšanai ar šo sistēmu ir 180.00 EUR.