Reģistrācija

67553339, 20289289

Visas nedēļas garumā strādājam no 8.00 - 20.00

Brīvdienās un svētku dienās pieņem dežūrārsts bez pieraksta, dzīvās rindas kārtībā

Cirkonija zobu kroņi

Martā – cirkonija zobu kroņi par 350 eur!

Mūsu uzdevums ir cīnīties par katru zobu, bet, ja zobs ir nopietni bojāts vai izkritis, zobārstniecības centra SIA”Klīnika Denta“ zobārsti-protēzisti ar prieku Jums palīdzēs, uzstādot izņemamu vai neizņemamu protēzi, aizstājot zaudētos vai atjaunojot bojātos zobus.

Mēs garantējam, ka protēzes tiks izgatavotas, izmantojot jaunākās zobārstniecības tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus. Pie mums zobārsti-protēzisti strādā plecu pie pleca ar profesionāliem zobu tehniķiem –  augsti kvalificētiem speciālistiem ar daudzu gadu praktisko pieredzi, tādējādi darot visu, lai Jūs mūsu klīnikā ne tikai saņemtu augstas klases zobārstniecības pakalpojumus, bet arī justos komfortabli patīkamā atmosfērā.

Cirkonijkeramikas jeb cirkonija oksīda kroņus iesakām izvēlēties, ja pacientam ir nepieciešams simtprocentīgi ēstētiski pievilcīgs zobs, kas ir precīzi tādā pašā krāsā un funkcionāli līdzvērtīgs dabīgajam zobam. Šāda tipa kroņus atšķirt no dabīgajiem praktiski nav iespējams, jo karkasu ir iespējams iekrāsot jebkurā vēlamajā zoba krāsā.

Cirkonijkeramikas kroņu īpašības:

  • Kroņa arkas, kas ir izgatavotas no cirkonija oksīda jau pamatā būs Jūsu dabīgo zobu krāsā, kas ir būtiska atšķirībā no pelēkā krāsā esošā metāla karkasa;
  • Lielāka zoba caurspīdība, kas ievērojami vairāk rada dabīga zoba efektu;
  • Cirkonija oksīds ir bezalerģisks;
  • Materiāls ir draudzīgs smaganām;
  • Cirkonija kronim, lai tas sniegtu estētisku rezultātu, ir nepieciešama minimāla zoba slīpešana;
  • Cirkonijs ir vieglāks par metālu, mutē vairāk līdzinoties dabīgam zobam.
  • Cirkonijs ir ļoti izturīgs

Cirkonija keramikas kroņa estētika, kas ir milzīga šī materiāla priekšrocība salīdzinājumā ar citiem izmantotiem materiāliem kroņu taisīšanā spēj pacientam atjaunot tā dabisko smaidu,  zoba krāsu un toni, kuru var pielāgot perfekti Jūsu dabiskajam smaidam. Ar cirkonija kroņiem ir arī iespējams atjaunot zoba anatomisko formu, lai tas spētu veiksmīgi pildīt savas pārtikas sagremošanas funkcijas.

Fakts, ka šis materiāls ir bioloģiski saderīgs nozīmē, ka nav jāuztraucās, ka cilvēka organisms to noraidīs.

Daudzi pacienti uzdod jautājumu: “Kāda atšķirība starp metālkeramikas un cirkonijkeramikas kroņiem?”. Pirmām kārtām, metālkeramikas kroņa pamats ir taisīts no metāla, kura krāsa ir pelēka, līdz ar to bieži ir grūti iegūt vēlamo estētisko risinājumu, jo palēkais tonis spīd cauri keramikas pārklājumam. Cirkonija pamatu ir iespējams pielāgot pēc zoba dabiskā toņa, tas ir balts un estētiski pievielicīgs, līdz ar to ir iespējams panākt maksimālu estētiku. Otrām kārtām, metāla karkass ar laiku spēj smaganām dot zilganu nokrāsu, kas ir ļoti nepatīkams faktors. Ar cirkonija karkasu šādu problēmas nav.

 

Visu marta mēnesi SIA”Klīnka Denta” cirkonija keramikas viens zobs pacientam izmaksās 350 EUR.

PIETEIKTIES VIZĪTEI