Reģistrācija

67553339, 20289289

Darba dienās strādājam 08.00 - 20.00

Diennakts palīdzība brīvdienās un svētku dienās

Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lv

Izņemamo protēžu sistēma Ivobase

Sistēma Ivobase no pasaules vadošās kompānijas stomatoloģijas jomā Ivoclar. Ir pienācis laiks, lai ieviestu jaunas izmaiņas zobu protežu izgatavošanas jomā. Tiešī šī iemesla dēļ SIA”Klīnika Denta” ir iegādājusies laboratorijai pilnībā automatizētu izņemamo protēžu sistēmu IvoBase. Šī ir precīza polimerizācijas sistēma, kas ir vienkārša un nodrošina augstu protēžu kvalitāti.

Veselība : Izmantojot kapsulas ar automātisku materiālu dozēšanu, kas ir nepārtraukta un precīza jaucot kompotentus tiek nodrošināts precīzs rezultāts. Piedēvām zobu tehniķim nav tiešās saskares ar monomēru. IvoBase nodrošina arī  iespēju pacientiem, kas ir alerģiski izmantot monomēra samazināšanas programmu. Zobu protēze saturēs monomēru zemāku par 1 %, kas nodrošinās pilnība bezalerģisku izņemamās protēzes kalpošanu un būs pilnībā veselībai nekaitīga.

Precizitāte : Vienmērīga materiāla padeve nepārtraukti kompensē materiāla saraušanos, kas rezultātā  sniedz pacientam precīzu protēzes iesēšanos mutes dobumā  un izteikti glancētu protēzes virsmu.

Pilnībā automatizēts process : Automatizēts proces nodrošina pārliecību par kvalitāti : Kivete un materiāls tiks ievietots iekārtā , tiek izvēlēta programma un process ir sācies. Zobu tehniķim vairs nav jāuzstraucās par pareizu varīšanas temperatūru, precīzu plastmasas sajaukšanu un tās pareizu ieblīvēšanu. Šo visu nodrošinās iekārta.

Ar domu par pacientu

Materiāls, polimerizācija pēc standarta programmas nodrošina  zemu monomēra saturu protēzē, bet iekārta sniedz arī vēl papildus iespēju, kas aizņems 10 minūtes. Pēc šīs papildus programmas izmantošanas monomēra saturs protēzē ir zem 1 %.

Neviena cita automātiskas polimerizācijas sistēma pasaulē nepiedāvā tik zemu monomēra saturu protēzēs.

Vācu kvalitātes standarts un pieredze Ivocap sistēmu uzlaboja ar jaunu iekārtu — IvoBase, kas pierāda, ka saraušanās polimerizācijas laikā var tikt veiksmīgi kompensēta ar dozēšanas palīdzību un precīzu procesa kontroli.

Sistēma pamatā ir augstas tehnoloģijas iekārta, kas nodrošina vienkāršu un precīzu protēžu izgatavošanu. Visi pocesi tiek kontrolēti un ir pilnībā automatizēti, kas nepieļauj cilvēciskā faktora kļūdas protēžu izgatavošanas procesā. Materiāli atbilstoši pēdējiem pētījumiem, kas nodrošina komfortu visām iesaistītajām pusēm: pacienta, zobārstam un zobu tehniķim.

Visas nepieciešamās funkcijas ir apvienotas: spiediena, temperatūras kontrolē un procesu vadība. Iekārta presē, ievada nepieciešamo materiālu un  veic polimerizāciju ar vienas pogas palīdzību.

Šo protēžu cenas varat apskatīt šeit: