Reģistrācija

67553339, 20289289

Darba dienās strādājam 08.00 - 20.00

Diennakts palīdzība brīvdienās un svētku dienās

Piesakies e-pastā

pieraksties@denta.lv

Bezmaksas implantologa konsultācija un 3D rentgens

Esi kaut kur pazaudējis savu zobu vai pat vairākus? Nesatraucies, jo mēs varam piedāvāt vietā jaunus!

Turklāt Klīnika Denta piedāvā lielisku iespēju visā februāra un marta garumā pieteikties uz bezmaksas 3D rentgenu un implantologa konsultāciju (vērtība €90) pie mūsu augsti sertificētajiem ārstiem.

Process ir pavisam vienkāršs:

  • Laicīgi piesaki savu vizīti pie sevis izvēlētā ārsta piedāvātajos laikos.
  • Konsultācijas laikā Tev veiks zobu apskati, pārbaudīs zobu un smaganu veselības stāvokli, kā arī veiks 3D rentgenu – trīsdimensiju datortomogrāfijas attēla skenēšana –, lai novērtētu zobu kaula stāvokli. Šis izmeklēšanas veids palīdz ārstiem uzstādīt pareizu diagnozi, konstatēt problēmas to sākumstadijās, kā arī sniedz vērtīgu informāciju pirms ķirurģiskas iejaukšanās.
  • Pēc 3D rentgena apskates ārsts izvērtēs, vai Jums ir piemērots kaulu un zobu stāvoklis, lai aizstātu trūkstošo zobu ar implantu, kā arī sniegs informāciju par izmaksām, kas būs nepieciešamas, lai ievietotu implantu.

UZMANĪBU!

Pacienti tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta ārstiem pieejamajos laikos!

Iepazīsties tuvāk ar mūsu speciālistu komandu, kas rūpēsies par tavu labsajūtu vizītes laikā:

null

Ar zobu implantiem I. Pleskačova strādā kopš 2001. gada, pirms tam beidzot apmācības Vācijā un ASV, kur iegūtas gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas šajā jomā.
Ikdienā I. Pleskačova strādā gan kā ķirurgs, gan kā protēzists, paralēli tam turpinot apmācības dažādos kursos un implantoloģijas simpozijos, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas un prasmes.

DR. INETA PLESKAČOVA

SIA ”KLĪNIKA DENTA” GALVENĀ ĀRSTE
null

Specializācija – zobu terapeite, ķirurgs, protēzists, implantologs. Lai uzzinātu visu par jaunākajām tehnoloģijām un modernākajām ārstēšanas metodēm, savas zināšanas regulāri papildina, apmeklējot starptautiskus kongresus, kursus un seminārus dažādās valstīs.
Daktere attiecās un strādā ar rūpību pret katru savu pacientu.

NATALIIA BILASH

SERTIFICĒTA ĀRSTE-STOMATOLOĢE
null

Sniedz vispārējus zobārstniecības pakalpojumus: plombēšana, kanālu ārstēšana, protezēšana, ķirurģija, implantācija. Piedāvā gan plānveida ārstēšanas pakalpojumus, gan arī palīdzību akūto sāpju gadījumā.
Piedalās Latvijas un starptautiska mēroga konferencēs un kursos, lai papildinātu savas profesionālās zināšanas.

DR. ŅIKITA ŅIKOŅECS

DDS, SERTIFICĒTS ZOBĀRSTS